İl Koordinasyon Toplantısı
09 Şubat 2021

2017 Yılı Şubat ayı il koordinasyon toplantısı Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesinde gerçekleştirildi.

Bakanlığımızın 2013/3 sayılı genelgesi gereği; "Sağlık Hizmetlerinin etkin bir biçimde koordinasyonun sağlanması için Sağlık Müdürlüğümüzün başkanlığında Bakanlığımız ve bağlı kuruluşlarının taşra teşkilatı en üst yöneticileri, Cumhuriyet Üniversitesi ve ilimiz özel Medicana Hastanesi yöneticilerinin katılımı ile Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesinde  İl Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya İl Sağlık Müdürümüz Dr.Adil KAYA, Halk Sağlığı Müdürü Uzm.Dr.Levent SAĞLAM, K.H.B Genel Sekreter V. Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm.Dr. Ahmet Kemal FİLİZ, Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Yrd.Doç.Dr. Gökhan ARSLAN, Cumhuriyet Üniveristesi Diş Hekimi Fakiltesi Dekan Yardımcısı Yrd.Doç.Dr. Oğuzhan GÖRLER, Özel Sivas Medicana Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ersan BİÇKİOĞLU, Özel Sivas Tıp Merkezi İdari Müdürü İlkay Ş.DEMİRKOL katılmıştır.