Sürekli İşçi İstihdamına İlişkin Sözlü Sınav Sonuçları
09 Şubat 2021

Sağlık Bakanlığı ve İŞ-KUR aracılığıyla kura sonucu Müdürlüğümüzce sözlü sınava alınan adayların sınav sonuçları yayınlamıştır.

Listelere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. 

Adaylar Başvuru Takvimi'nde belirtilen tarihlere göre işlem yapacaktır. İtiraz Süreçleri ve itirazların karara bağlanmasından sonra "Asıl" adaylar belge teslimi yapacaktır. 
Asıl olarak yerleşmeye hak kazanan adaylardan belge getirilmemesi durumunda veya komisyon tarafından atamaya esas belgelerin incelenmesi sonucunda şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine, yine başvuru takviminde belirtilen tarihlerde 1. yedek adaydan başlamak üzere yedek adaylardan belge istenecektir. 

Önemli: Sınav sonucunda başarılı olan adayın atamasının yapılacağı anlamına gelmemektedir. Başarılı olan adayların atama işlemleri Güvenlik Soruşturması ve Arşiv araştırmalarının sonuçlanmasından sonra tamamlanacaktır. Bu ilan tebligat yerine geçecek olup, adaylara ayrıca tebliğ yapılmayacaktır.


Güvenlik Görevlisi Sözlü Sınav sonuçları için tıklayınız.

Ambulans Sürücüsü Sözlü Sınav sonuçları için tıklayınız.

Klinik Destek Elemanı Sözlü Sınav sonuçları için tıklayınız.

Bilgisayar Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı Sözlü Sınav sonuçları için  tıklayınız.

Elektrikçi (Genel) Sözlü Sınav sonuçları için tıklayınız.

Hasta Karşılama ve Yönlendirme Personeli (Lisans) Sözlü Sınav sonuçları için tıklayınız.

Hasta Karşılama ve Yönlendirme Personeli (Önlisans) Sözlü Sınav sonuçları için tıklayınız.

Veri Giriş Elemanı Sözlü Sınav sonuçları için tıklayınız.Asıl olarak yerleşmeye hak kazanan adaylardan istenecek belgeler için tıklayınız.  Asıl olarak hak kazanan adaylar 11-15 Nisan 2019 tarihinde İl Sağlık Müdürlüğüne belgelerini teslim edecektir. 

Atama Başvuru Formu için tıklayınız. (Form resimli, tükenmez ya da dolma kalemle, silinti, kazıntı olmayacak şekilde doldurulmuş, imzalı aslı olacaktır)